Алькарас переміг на US Open і став першою ракеткою світу. У 19 років!

Іспанський тенісист Карлос Алькарас став переможцем US Open 2022. випадків Covid-19ОбличчяСмерть, скандал і "згорілий Путін" на концерті Шнурова. Що сталося? Суспільство Бабине літо, золота осінь і перший сніг. Прогноз погоди на найближчі місяці Здоров'я У два рази зріс попит на домашні аптечки У фінальному матчі турніру він обіграв представника Норвегії Каспера Рууда з рахунком 6:4, 2:6, 7:6 (7:1), 6:3. Тенісисти провели на корті 3 години 20 хвилин. За цей час 19-річний Алькарас зробив 14 ейсів, припустився трьох подвійних помилок і реалізував три з 11 брейк-пойнтів. На рахунку 23-річного Рууда чотири ейси, дві подвійні помилки і три реалізовані брейк-пойнти з 10. Рахунок у особистих зустрічах став 3:1 на користь іспанця.

Цікаво:   Відео & # 10217; "Сам ти ватник!": представник РСЛ Митрофанов "вибухнув" на засіданні Ризької думи

За перемогу в Нью-Йорку Алькарас отримає 2, 6 мільйонів доларів призових та 2000 рейтингових очок. Крім того, в оновленому рейтингу ATP Карлос стане першою ракеткою світу.

Іспанець стане наймолодшою ​​першою ракеткою світу в історії чоловічого тенісу.

Алькарас вперше у кар'єрі став переможцем турніру “Великого шолома”. Раніше найкращим досягненням 19-річного іспанця був вихід до чвертьфіналу “Ролан Гаррос” (2022).

Нагадаємо, у жіночому одиночному розряді перемогу здобула польська тенісистка Іга Свентек, яка у фінальному матчі обіграла представницю Тунісу.

Цікаво:   Два рекорди Мессі та чергова невдача "Ювентуса"