Бензема оформив хет-трик за 17 хвилин та вибив “ПСЖ”

Бензема оформив хет-трик за 17 хвилин та вибив "ПСЖ"

“Манчестер Сіті” та “Реал Мадрид” вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022.

Мадридський “Реал” на своєму полі приймав французький “ПСЖ” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч проходив на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” та завершився перемогою господарів з рахунком 3:1 (перший матч завершився з рахунком 1:0 на користь парижан).

На 39-й хвилині Кіліан Мбаппе відкрив рахунок у матчі після передачі Неймара. На 43-й хвилині Карім Бензема зрівняв рахунок після помилки воротаря “ПСЖ” Джанлуїджі Доннарумми. На 76-й хвилині Бензема вивів “Реал” уперед, а ще через дві хвилини француз оформив хет-трик у матчі.

Цікаво:   Абрамович оголосив про продаж "Челсі"

Для Бензема цей хет-трик став першим у Лізі чемпіонів із грудня 2015 року. Тоді він тричі забив “Мальме” (8:0). Крім того, Бензема став першим в історії гравцем, який забивав у Лізі чемпіонів упродовж 18 календарних років поспіль. Його перший гол відбувся у 2005 році проти “Русенбурга”.

У паралельному матчі на стадіоні “Етіхад” у Манчестері в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу “Манчестер Сіті” приймав лісабонський “Спортінг”. Команди не змогли виявити переможця – 0:0. Перший матч між командами, який проходив у Португалії, завершився розгромною перемогою англійців із рахунком 5:0. Таким чином, за підсумками двох зустрічей “Манчестер Сіті” вийшов до 1/4 фіналу турніру.

Цікаво:   Кличко натякнув на повернення до рингу. Він хоче побити рекорд Форману

Нагадаємо, раніше путівки до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів завоювали мюнхенська “Баварія” та англійський “Ліверпуль”.

Наступні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть 15 березня, коли амстердамський “Аякс” на своєму полі зіграє з португальською “Бенфікою”, а мадридський “Атлетіко” на виїзді зіграє з англійським “Манчестер Юнайте”.

Жеребкування 1/4 фіналу турніру відбудеться 18 березня.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 пройде 28 травня в Парижі. Чинним переможцем турніру є англійський “Челсі”. -i-vybil-pszh-dfc52d9.png” alt=”Бензема оформив хет-трик за 17 хвилин і вибив “ПСЖ””

Цікаво:   Збірна Латвії знову перемогла, продовживши серію без поразок до восьми матчів