Два рекорди Мессі та чергова невдача “Ювентуса”

Два рекорди Мессі та чергова невдача "Ювентуса"

У середу, 14 вересня, відбулися матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2022/2023.

ФутболДва рекорди Мессі та чергова невдача "Ювентуса"Огляд Ліги чемпіонівОбличчяФотоГаряча Сафарова, апетитна Стужук та декольте СєдоковоїАналітикаДослідження виявило міста з найбільшими пробками у світі. На якому місці Рига?За кордоном"Відпустиш дроти – тобі ***** [кінець]". Мешканці Балаклії розповідають про тортури в період окупації Кримінал та НП"Ціла компанія знімала, як вона її б'є". Нова інформація про побиття дівчинки в ЄлгавіАналітикаУпаковка менша, асортимент гірший. Чим нас годуватимуть під час кризи?

Група А

Рейнджерс – Наполі 0:3

У перенесеному матчі другого туру “Наполі” у Глазго впевнено обіграв “Рейнджерс”. Перший гол на 68-й хвилині забив півзахисник гостей Маттео Політано, який реалізував пенальті. Голами у складі італійців також відзначилися Джакомо Распадорі та Тангай Н'Домбеле.

Група Е

Мілан – Динамо Загреб 3:1

Челсі – Зальцбург 1:1

“Мілан” на своєму полі приймав “Динамо” із Загреба і здобув впевнену перемогу. Матч проходив на стадіоні “Сан-Сіро” та завершився перемогою італійської команди з рахунком 3:1.

Господарі відкрили рахунок наприкінці першого тайму – гол забив нападник Олів'є Жиру, який реалізував 11-метровий удар. На 47-й хвилині Алексіс Салемакерс зміцнив перевагу “Мілану”, але на 56-й хвилині Міслав Оршич скоротив відставання гостей. Остаточний рахунок на 77-й хвилині встановив Томмазо Втеча. Зазначимо, що “Мілан” продовжив безпрограшну серію до 13 матчів (10 перемог, 3 нічиї). Востаннє “Мілан” програвав 19 квітня у півфіналі Кубка Італії з “Інтером” (0:3).

Цікаво:   Клуб із Росії запрацює на переході українця Зінченка до "Арсеналу"

“Челсі” у першому матчі під керівництвом Грема Поттера не зміг обіграти австрійський “РБ Зальцбург”. Матч проходив на стадіоні “Стемфорд Брідж” у Лондоні та завершився внічию – 1:1. На 48-й хвилині Рахім Стерлінг вивів господарів уперед, але утримати рахунок матчу сині не змогли, і на 75-й хвилині австрійці зрівняли рахунок завдяки зусиллям Ноа Окафора.

Група F

Шахтар Донецьк – Селтік 1:1

Реал Мадрид – РБ Лейпциг 2:0< /p>

“Шахтар” та “Селтик” не змогли виявити переможця у матчі, який проходив на стадіоні варшавської “Легії”. На 10-й хвилині матчу “Селтік” вийшов уперед після голу Артема Бондаренка у власні ворота. Вже за 19 хвилин Михайло Мудрік відновив рівність на табло, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Цікаво:   "Ліверпуль" переміг у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

Зустріч у Мадриді завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. М'ячі забили Федеріко Вальверде (80-а хвилина) та Марко Асенсіо (90+1). До речі, для наставника “королівського клубу” Карло Анчелотті це сота перемога в Лізі чемпіонів як тренер. Більше перемог лише у екс-тренера “Манчестер Юнайтед” Алекса Фергюсона – 102.

Після двох турів “Реал” із шістьма очками очолює таблицю групи “F”, за ним розташовуються український “Шахтар” (4 очки) , “Селтік” (1) та “РБ Лейпциг” (0).

Група G

Копенгаген – Севілья 0:0

Манчестер Сіті – Боруссія Дортмунд 2:1

“Манчестер Сіті” на своєму полі обіграв дортмундську “Боруссію” з рахунком 2:1. У господарів відзначилися Джон Стоунз (80-а хвилина) і Ерлінг Холанд (84`), який перейшов влітку з “Боруссії”, який не став святкувати забитий м'яч. Таким чином, “Манчестер Сіті” очолює турнірну таблицю групи “G”, набравши шість очок. Далі розташовуються “Борусія” (3 очки), “Копенгаген” (1) та “Севілья” (1).

Група H

Цікаво:   Володимир Кличко поїхав із України

>

Ювентус – Бенфіка 1:2

Маккабі Хайфа – ПСЖ 1:3

Погані справи у “Ювентуса”, який зазнав другої поразки поспіль у Лізі чемпіонів, вдома поступившись “Бенфіці”. Туринці забили вже на 4-й хвилині зусиллями поляка Аркадіуша Міліка, проте гості відповіли на м'яч суперника своїми двома. Наприкінці першого тайму Жоау Маріу зрівняв рахунок, а на початку другого – бразилець Давид Нерес вивів гостей уперед і встановив остаточний рахунок.

В іншому матчі групи “Н”, який пройшов у Хайфі, місцевий “Маккабі” поступився французькому “ПСЖ”. Господарі несподівано вийшли вперед на 24-й хвилині, коли рахунок відкрив Тьярон Чері. Через 13 хвилин Ліонель Мессі відновив рівновагу у матчі. У другому таймі Кіліан Мбаппе вивів гостей уперед, а під кінець зустрічі Неймар зміцнив перевагу парижан, встановивши остаточний рахунок. Зазначимо, що аргентинець Ліонель Мессі встановив одразу два рекорди – став першим гравцем в історії, який забивав голи в 18 сезонів Ліги чемпіонів, а також став першим гравцем в історії турніру, який забив у ворота 39 різних клубів.