Шалена бійка фанатів на трибуні – щонайменше 17 загиблих

Під час матчу 9-го туру чемпіонату Мексики з футболу між “Керетаро” та “Атласом” на трибунах сталася масова бійка, внаслідок якої загинуло 17 людей. Про це повідомляє журналіст Давид Медрано Фелікс.

Зустріч, яка проходила на стадіоні “Коррехідора” в Керетаро, була перервана на 62-й хвилині через масове зіткнення вболівальників. До цього моменту “Атлас” вів у рахунку 1:0.

Під час зіткнення учасники бійки використали стільці та металеві прути. Деяким уболівальникам доводилося спускатися на поле, щоб урятуватися від особливо агресивних фанатів.

Цікаво:   "Барселона" хоче зменшити вартість Левандовського за рахунок свого гравця

Співробітникам служби безпеки стадіону довелося відкрити додаткові виходи, щоб глядачі, зокрема жінки та діти, могли покинути трибуни.

Спочатку в поліції штату Керетаро повідомили про 22 постраждалих та двох госпіталізованих у критичному стані. Оновлена ​​інформація значно сумніша – повідомляють про 17 загиблих під час зіткнень.

Наразі ліга спільно з правоохоронними органами веде ретельне розслідування того, що сталося. Матч між “Керетаро” та “Атласом” не був відновлений з міркувань безпеки. Зустріч буде перенесена на нову дату.

Цікаво:   Керівник "Баварії" висловився про можливий відхід Левандовського