Команда «Колорадо Евеланш» стала володарем Кубка Стенлі

Команда «Колорадо Евеланш&raquo ; стала володарем Кубка Стенлі

Хокеїсти клубу «Колорадо Евеланш» позують з Кубком Стенлі після перемоги над «Тампа-Бей Лайтнінг». Тампа, Флорида. 26 червня 2022р.   Команда «Колорадо Евеланш» стала володарем Кубка Стенлі Хокеїсти зі штату Колорадо перемогли флоридський клуб «Тампа-Бей Лайтнінг» у шостому матчі фінальної серії плей-офф Національної хокейної ліги

Команда «Колорадо Евеланш» (Colorado Avalanche) у неділю перемогла «Тампу-Бей Лайтнінг» (Tampa Bay Lightning) з рахунком 2:1, ставши володарем Стенлі НХЛ.

Команда з Колорадо виграла серію, яка йшла до чотирьох перемог, програвши два матчі з шести і позбавивши хокеїстів із Флориди надії стати першою командою, яка виграла три чемпіонати НХЛ поспіль з часів перемоги клубу «Нью- Йорк Айлендерс» (New York Islanders) на початку 1980-х.

Цікаво:   Ренд Пол гальмує схвалення Сенатом пакету допомоги Україні

Зірка «Тампи» Стівен Стемкос відкрив рахунок, забивши гол у першому періоді.

Відповіддю «Колорадо» став гол центрального форварда Натана Маккіннона на самому початку другого періоду.

Нападник клубу зі штату Колорадо Арттурі Лехконен вивів свою команду вперед у середині другого періоду. Цей рахунок 2:1 зберігся до кінця матчу. Зазначимо, що «Колорадо Евеланш» здобула перемогу на стадіоні суперників у Флориді.