Левандовськи оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів

Левандовський оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів

Роберт Левандовський ФОТО: Reuters/ScanPix

“Ліверпуль” та “Баварія” вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022.

Мюнхенська “Баварія” на своєму полі приймала австрійський “РБ Зальцбург” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч проходив на стадіоні “Альянц-Арена” та завершився розгромною перемогою “Баварії” з рахунком 7:1 (перший матч завершився внічию – 1:1).

Голами у складі переможців відзначилися Серж Гнабрі, Лерой Зане, Томас Мюллер (дубль) та Роберт Левандовський (хет-трик). Єдиний гол у складі австрійців провів Маурітс Кергор. Зазначимо, що Левандовський забив три голи на 23-й хвилині. Перші два м’ячі, на 12-й та 21-й хвилинах, були забиті з пенальті, третій, на 23-й хвилині, – внаслідок відскоку м’яча у штангу та наступного добивання з півметра. Таким чином, поляк оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів.

Цікаво:   Глядачам не можна шуміти: найдивніше правило в тенісі

Крім того, Левандовскі очолив список бомбардирів Ліги чемпіонів – на рахунку поляка в цьому розіграші турніру 12 м’ячів у восьми іграх. /4 фінали Ліги чемпіонів. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0 (у першому матчі англійці перемогли з рахунком 2:0). Єдиний гол на 61-й хвилині забив нападник “Інтера” Лаутаро Мартінес. а мадридський “Реал” на виїзді зіграє з “ПСЖ”. Жеребкування 1/4 фіналу турніру відбудеться 18 березня. Фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 пройде 28 травня в Парижі . Чинним переможцем турніру є англійський “Челсі”.

Цікаво:   ФОТО ⟩ Тренування збірної Латвії з футболу перед матчем із Молдовою