“МЮ” разом із Роналду вилетів із Ліги чемпіонів

"МЮ&quot ; разом з Роналду вилетів з Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду ФОТО: EPA/Scanpix

“Бенфіка” та “Атлетіко” вибороли путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022.

Лісабонська “Бенфіка” на виїзді здобула перемогу над амстердамським “Аяксом”. Матч проходив на стадіоні “Йохан Круіфф Арена” та завершився перемогою гостей з мінімальним рахунком – 1:0. Єдиний гол на 77-й хвилині забив Дарвін Нуньєс.

Перший матч між командами завершився внічию – 2:2. Таким чином, путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів виборола “Бенфіка”.

З таким же рахунком завершився і паралельний матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому мадридський “Атлетіко” на виїзді обіграв “Манчестер Юнайтед” “. Єдиний гол на 41 хвилині зустрічі забив захисник гостей Ренан Лоді. Перша зустріч команд завершилася нічиєю з рахунком 1:1. Таким чином, “Атлетіко” вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а “МЮ” завершив свій виступ у турнірі. =twsrc%5Etfw” target=”_blank[/embed]

Цікаво:   Анчелотті розповів, чому пішов із ПСЖ у 2013 році

Нагадаємо, раніше путівки до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів завоювали мюнхенська “Баварія”, мадридський “Реал”, англійські “Ліверпуль” та “Манче” “.

Наступні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть 16 березня, коли туринський “Ювентус” на своєму полі зіграє з іспанським “Вільярреалом”, а лондонський “Челсі” на виїзді зустрінеться з французьким “Ліллем” .

Жеребкування 1/4 фіналу турніру відбудеться 18 березня.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 пройде 28 травня в Парижі. Чинним переможцем турніру є англійський “Челсі”. -chempionov-f3b2d32.png” alt=”"МЮ" разом з Роналду вилетів з Ліги чемпіонів” />

Цікаво:   ВІДЕО ⟩ Останній матч на "Будівельнику" та розгромну поразку РФШ