На матч у Ризі не хотіли пускати вболівальника у майці з посланням російському кораблю

На матч у Ризі не хотіли пускати вболівальника в майці з посланням російському кораблю

На матч футбольного клубу “Валмієра” не хотіли пускати вболівальника у майці зі знаменитою фразою ” Російський військовий корабель, йди *****!”. Про це сам уболівальник розповів у своїх соцмережах.

У четвер, 21 липня, “Валмієра” поступилася північномакедонському клубу “Шкендія” у першому матчі другого відбіркового раунду Ліги конференцій. Матч проходив на ризькому стадіоні “Даугава” і завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Перед грою з одним із латвійських уболівальників стався неприємний інцидент. Крістапс Каупе прийшов на футбольний матч у майці з принтом зі знаменитим посланням захисників острова Зміїний на адресу російських окупантів та їхнього військового корабля. . Ймовірно, перешкодою був саме напис на його футболці.

Цікаво:   Остапенко другий рік поспіль вийшла у фінал турніру в Істбурні

Ілзе Каупе, яка разом із Крістапом вирішила відвідати матч, написала у Twitter, що після 20-хвилинного обговорення з керівництвом, охоронці таки пропустили їх на трибуни.

“Не знаю, це офіційна політика “Валмієри” або самодіяльність співробітника охорони, що російський військовий корабель не можна посилати туди, куди йому належить? Зрештою я потрапив усередину, але приблизно з 15-хвилинним запізненням”, – написав Каупе в соцмережах.

У відповідь матч другого раунду Ліги конференцій між “Валмієрою” та “Шкендією” пройде 28 липня в Скоп'є.

Цікаво:   Лія Вільямсон - капітан збірної Англії та обличчя Gucci. Її називають новим Бекхемом

Ліга конференцій УЄФА – третій за рівнем клубний турнір після Ліги чемпіонів та Ліги Європи, який був створений для того, щоб у команд було більше можливостей показати себе на міжнародній арені. Першим володарем трофею в сезоні-2021/22 стала італійська “Рома”.