РФШ відібрала очки у “Фіорентини” у дебютному матчі Ліги конференцій

Латвійський футбольний клуб РФШ на виїзді зіграв унічию з італійською “Фіорентиною” у матчі першого туру групового етапу Ліги конференцій.

За кордономЄлизавета II: високий борг і служіння народуФутболРФШ відібрала очки у "Фіорентини" у дебютному матчі Ліги конференційСуспільствоУряд запровадив обмеження на в'їзд для громадян Росії з візами ЄСЗа кордономОперація "Єдиноріг" – що буде після оголошення про смерть королевиСуспільствоВищі посадові особи Латвії висловлюють співчуття народу ВеликобританіїСуспільствоСімейні лікарі не хочуть безкоштовно обстежити новобранців для служби в армії

Матч проходив на стадіоні “Артеміо Франки” у Флоренції і завершився. /p>

Господарі в першій же атаці створили загрозу біля воріт Павла Штейнбора, який у першому таймі мав багато роботи. Латвійський воротар неодноразово рятував свою команду від, начебто, неминучого гола.

Цікаво:   Фото & # 10217; На фасаді "Останкіно" Пугачової залишили нове образливе послання

Футболісти РФШ теж мали непогані можливості вийти вперед – спочатку Емерсон з відмінної позиції послав м'яч повз ворота, а наприкінці першого тайму Андрій Ілич втік віч-на-віч з воротарем “Фіорентини”, але не зміг переграти П'єрлуїджі Голліні.

Рахунок у матчі було відкрито на 56-й хвилині завдяки чеському півзахиснику Антоніну Бараку, який безперешкодно пробив приблизно з 8 метрів. На 74-й хвилині Кевін Фрізенбіхлер віддав передачу на Іліча, який зумів пробратися до штрафного майданчика та зрівняти рахунок, що зберігся до кінця зустрічі.

Цікаво:   "Боюсь їхати додому". Громадянка Латвії поїхала до Донецька спостерігати за "референдумом"

В іншому матчі групи “А” турецький “Істанбул Башакшехір” на виїзді розгромив шотландський “Хартс” з рахунком 4:0. У другому турі групового етапу, який відбудеться 15 вересня, РФШ на стадіоні “Сконто” зіграє з “Хартс”, а “Істанбул Башакшехір” вдома прийме “Фіорентину”.

Нагадаємо, РФШ став першим латвійським клубом за 13 років, якому вдалося пробитися до групового етапу єврокубків. У сезоні-2009/10 “Вентспілс” зміг здобути путівку до Кубка УЄФА (сьогодні турнір проводиться під назвою Ліга Європи).

Цікаво:   "Барселона" дуже хоче продати Френкі де Йонга

За вихід до групового етапу Ліги конференцій РФШ заробив від УЄФА як мінімум 3,3 мільйона євро . За кожну перемогу на груповому етапі передбачено премію у розмірі півмільйона євро, а за нічию – 166 тисяч євро.

Ліга конференцій УЄФА – третій за рівнем клубний турнір після Ліги чемпіонів та Ліги Європи, який був створений для того , щоб команди мали більше можливостей показати себе на міжнародній арені. Першим володарем трофею в сезоні-2021/22 стала італійська “Рома”.