“Валмієра” та “Лієпая” поступилися вдома. “Рига” влаштувала розгром у Словаччині

"Валмієра" та "Лієпая" поступилися вдома. "Ріга" влаштувала розгром у Словаччині

Латвійські футбольні клуби “Лієпая”, “Валмієра” та “Рига” провели перші матчі другого відбору раунду Ліги конференцій.

“Лієпая” на своєму полі приймала іменитий швейцарський клуб “Янг Бойз”. Гості, як і очікувалося, мали перевагу, але вразити ворота “Лієпаї” зуміли лише один раз – на 73-й хвилині Фабіан Рідер подав кутовий, а Крістіан Фасснахт головою відправив м'яч у ворота Кріш'яніса Звієдріса.

Рідер, до речі, міг відзначитися і сам, коли за 6 хвилин до голу м'яч після його удару влучив у перекладину воріт. “Лієпая” наприкінці зустрічі намагалася відновити рівновагу на табло, але гостям вдалося вистояти і здобути мінімальну перемогу на виїзді – 1:0.

Цікаво:   Представник Абрамовича спростував чутки про можливу покупку "Валенсії"

На жаль, не змогла порадувати вболівальників та “Валмієра”, яка на ризькому стадіоні “Даугава” поступилася північномакедонському клубу “Шкендія” – 1:2.

Гості відкрили рахунок вже на 9-й хвилині завдяки влучному удару Люпче Дорієва. У першому таймі “Шкендія” могла подвоїти перевагу, але спочатку гарний момент упустив Аденіс Шала, а на 34-й хвилині Дорієв влучив у штангу. Під кінець першого тайму “Валмієра” заробила кутовий удар, після якого Джібріль Гейє рахунок зрівняв. На 63-й хвилині футболістам “Шкендії” таки вдалося досягти свого – гол у ворота номінальних господарів забив Сіндрі Гурі, який скористався помилкою оборони суперника.

Цікаво:   "Барселона" докладе зусиль для трансферу Левандовського

“Рига” була єдиною латвійською командою, яка розпочала другий відбірковий раунд Ліги конференцій на виїзді, а також єдиної, хто здобув перемогу. Причому впевнену – матч проходив у Словаччині і завершився перемогою “Ріги” над місцевим “Ружомбероком” з рахунком 3:0. Через дві хвилини “Рига” вдруге засмутила господарів – цього разу гол на свій рахунок записав фін Мікаель Сойсало. Точку в матчі на 50-й хвилині поставив бразилець Дуглас Ауреліу, який вийшов віч-на-віч з воротарем і точно пробив у лівий верхній кут.

Цікаво:   Збірна Латвії обіграла Молдову та встановила історичне досягнення

Відповідні матчі другого раунду Ліги конференцій пройдуть 28 липня.