ВІДЕО ⟩ “Лієпая” і РФШ йдуть у відрив

ВІДЕО & #10217; "Лієпая" і РФШ йдуть у відрив

Футболісти "Лієпаї" ФОТО: Aiga Veica/FK "Liepāja"

У минулі вихідні відбувся другий тур чемпіонату Латвії з футболу 2022 року. Пропонуємо вам ознайомитися з результатами матчів.

У першому матчі другого туру чемпіонату Латвії з футболу “Валмієра” на своєму полі приймала юрмальський “Спартак” та здобула першу перемогу у поточному сезоні. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь господарів.

Голами у складі переможців відзначилися Раймонд Кролліс та колумбієць Каміло Мена, який оформив хет-трик і вийшов на чисте перше місце у списку найкращих бомбардирів чемпіонату. Єдиний гол у складі “Спартака” забив Олег Лайзанс, який відзначився у другому матчі поспіль.

Цікаво:   "Тоттенхем" - найрезультативніша команда АПЛ у 2022 році

Другу перемогу поспіль здобув також футбольний клуб РФШ, який удома здобув впевнену перемогу над “Даугавпілсом” – 4:0. Господарі вийшли вперед на 16 хвилині після точного удару Андрія Ілича, а через 30 хвилин серб оформив дубль. На 70-й хвилині другий гол у поточному сезоні забив словенец Жига Ліпушчек, який головою відправив м'яч у ворота після розіграшу кутового. Точку в матчі на 77-й хвилині поставив Артур Зюзін.

У заключному матчі другого туру, що відбувся у неділю, “Супер Нова” приймала “Ауду”. Матч завершився безгольовою нічиєю – 0:0. Таким чином, “Супер Нова” набрала своє перше очко цього сезону, а “Ауда” поки що йде без поразок (перемога в першому турі над “Меттою” – 1:0).

Після двох турів РФШ і “Лієпая” відірвалися від переслідувачів – обидві команди набрали максимальну кількість очок (6) і посідають у турнірній таблиці перше та друге місця відповідно. Замикає трійку лідерів новачок цього сезону “Ауда” (4 очки). Останнє, 10-е місце, у “Спартака” – команда з Юрмали єдина, хто поки що не зміг набрати жодного очка.

У третьому турі чемпіонату Латвії 2022 року, який відбудеться 1 та 2 квітня, “Рига вдома зіграє з “Супер Новою”, “Спартак” з “Лієпаєю”, “Ауда” з “Тукумсом”, “Даугавпілс” з “Валмієрою”, а “Метта” з РФШ.