ВІДЕО ⟩ Останній матч на “Будівельнику” та розгромну поразку РФШ

ВІДЕО ⟩ Останній матч на "Будівельнику" та розгромну поразку РФШ

У середу, 22 червня, завершився 18-й тур чемпіонату Латвії з футболу. Пропонуємо вам ознайомитись з результатами матчів.

18-й тур розпочався з домашньої перемоги “Даугавпілса” над “Супер Новою” – 1:0. Хоязєва могли відзначитись на 50-й хвилині, але Вільям Муквелі не зміг реалізувати 11-метровий удар. Камерунець все-таки відзначився на 79-й хвилині, отримавши передачу від Кирила Ільїна. Відзначимо, що для “Даугавпілса” цей матч став останнім на стадіоні “Будівельник” у поточному сезоні.

В іншому матчі вівторка юрмальський “Спартак” у себе вдома переміг “Метту”, для якої ця поразка стала третьою поспіль. Матч проходив на стадіоні “Слока” та завершився перемогою господарів з рахунком 4:2.

Цікаво:   Хаві прокоментував поразку від "Райо"

“Метта” вийшла вперед на 34-й хвилині після гола Артема Пузиревського, але через чотири хвилини “Спартак” зрівняв рахунок зусиллями Олега Лайзанса. Незадовго до перерви Пузиревскіс оформив дубль, забивши після передачі Нормунда Улдрікіса.

У другому таймі розпочався бенефіс Абіодуна Огунійі. Нігерійський футболіст оформив хет-трик, відзначившись на 57-й, 58-й та 78-й хвилинах.

У центральному матчі 18-го туру зустрічалися лідери турнірної таблиці – “Валмієра” та РФШ. На жаль, рівної боротьби не вийшло і “Валмієра” здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0.

Господарі вийшли вперед на 52-й хвилині завдяки голу Каміло Мена. На 81-й хвилині колумбійця замінив Лука Сілагадзе і через три хвилини грузинський півзахисник віддав гольову передачу, а Папе Фалл удовив перевагу “Валмієри”.

Цікаво:   Клопп поділився очікуваннями від матчу із "Бенфікою"

На 89-й хвилині відзначився і сам Сілагадзе, який точно реалізував 11 -метровий удар. Точку в матчі на 92-й хвилині поставив Альюн Ндойє.

Достатньо несподіваний результат був зафіксований у матчі між “Лієпаєю” та “Тукумсом”, який проходив на стадіоні “Даугава” і завершився перемогою гостей з рахунком 2: 1.

“Лієапая” вийшла вперед на 43-й хвилині завдяки голу Кріш Каркліньша, але вже на 45-й хвилині “Тукумс” зрівняв рахунок зусиллями Крістіана Каушеліса. Перемогу гостям на 74-й хвилині приніс Крістерс Едуард Шванс, який вийшов на заміну за шість хвилин до цього. 1:0. Єдиний гол на 80-й хвилині забив український захисник Олександр Каплієнко, який відправив м'яч у власні ворота. Після 18 турів турнірну таблицю чемпіонату Латвії одноосібно очолює “Валмієра”, яка має 47 очок. На другому місці розташовується “Рига” (40), а замикає трійку найкращих РФШ (39). Далі йдуть “Лієпая” (36), “Ауда” (24), “Даугавпілс” (21), “Тукумс” (14), “Метта” (13), “Спартак” (11) та “Супер Нова” (5 ).

Цікаво:   "Наполі" визначився з ціною на Осімхена

У 19-му турі чемпіонату Латвії 2022 року, який відбудеться 26 та 27 червня, “Тукумс” на своєму полі зіграє з “Даугавпілсом”, “Спартак” з РФШ, “Ріга” з “Валмієрою” “, “Лієпая” з “Супер Новою”, а “Метта” з “Аудою”.