ВІДЕО ⟩ “Супер Нова” здобула першу перемогу за 22 матчі

ВІДЕО ⟩ "Супер Нова" здобула першу перемогу за 22 матчі

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами матчів 22-го туру чемпіонату Латвії з футболу, який вийшов укороченим – гра “Лієпаї “і “Даугавпілса” було перенесено на 4 серпня.

22-й тур чемпіонату Латвії розпочався з перемоги “Супер Новий” над “Тукумсом” – 2:1. Господарі вийшли вперед уже на 6-й хвилині після голу Марко Регжі, який з лівої пробив з-за меж штрафного майданчика, застав зненацька воротаря “Тукумса”.

На 57-й хвилині Регжа оформив дубль, забивши свій четвертий гол у поточному сезоні. Через п'ять хвилин “Тукумс” завдяки голу Крістерса Шванса скоротив відставання до мінімуму, але на більше гостей не вистачило.

Цікаво:   "Барселона" цікавиться Кунде

Зазначимо, що для “Супер Новий” ця перемога стала першою в поточному сезоні чемпіонату Латвії.

>

Впевнену домашню перемогу здобула “Валмієра”, яка на своєму стадіоні розгромила “Метту” – 6:1. Голами у складі переможців відзначилися Джібріль Гейє, Даніель Балодіс, Артур Мурза, Дайсуке Йокота та Лукас Вапне, який оформив дубль. Єдиний гол за “Метту” забив Бруно Мелніс.

18-річний Вапне є вихованцем “Метти” і став гравцем “Валмієри” у середині липня. Таким чином, перші голи за новий клуб Вапне забив у ворота своєї попередньої команди.

Цікаво:   Відео & # 10217; Пугачова з дітьми на пляжі Юрмали: "Тату, ми йдемо додому"

Безгольовою нічиєю завершився матч між РФШ та “Аудою”, який пройшов у Ризі. Господарі частіше атакували та мали більше можливостей, щоб забити, але у воротах “Ауди” чудово діяв камерунський голкіпер Фабріс Ондоа.

У заключному матчі 22- го туру “Рига” на стадіоні “Сконто” здобула мінімальну перемогу над юрмальським “Спартаком” – 2:1. Голами у складі господарів відзначилися Марсело Торрес та Габріель Рамос. За “Спартак” гол із пенальті забив Олег Лайзанс. Зазначимо, що ще один матч 22-го туру між “Лієпаєю” та “Даугавпілсом” було перенесено на 4 серпня.

Цікаво:   "Атлетік" програв "Сельте" у Ла Лізі

Після 22 тури турнірну таблицю чемпіонату Латвії одноосібно очолює “Валмієра”, яка має 56 очок. На другому місці розташовується РФШ (49), а замикає трійку найкращих “Рига” (47). Далі йдуть “Лієпая” (40), “Ауда” (37), “Даугавпілс” (24), “Тукумс” (20), “Спартак” (14), “Метта” (13) та “Супер Нова” (8 ).

У 23-му турі чемпіонату Латвії 2022 року, який пройде з 30 липня по 1 серпня, “Спартак” на своєму полі зіграє з “Супер Новою”, “Тукумс” з РФШ, “Даугавпілс” з “Рігою”, “Метта” з “Лієпаєю”, а “Ауда” з “Валмієрою”.