ВІДЕО ⟩ Тренери “Челсі” та “Тоттенхема” мало не побилися після матчу

ВІДЕО ⟩ Тренери "Челсі" та "Тоттенхема" мало не побилися після матчу

Центральний матч другого туру Англійської Прем'єр-Ліги (АПЛ) між “Челсі” та “Тоттенхемом” запам'ятається не лише подіями на полі, а й конфліктом наставників обох команд після фінального свистка.

За кордоном"Кажу: на коліна. І кулю в лоб. Військовий РФ публічно зізнався у військових злочинах в УкраїніМи з ЛатвіїВідеоРижанка випустила кліп пам'яті Цоя, зібравши грошей у Мережі: 50 тисяч переглядів за 2 дніЗа кордономЗагинув один з кращих льотчиків ЗСУ України Антон Листопад виступлять Петрушевська, Білий і ХаматоваСуспільствоУ Латвію доставлені перші вакцини від віспи мавп

Цікаво:   Рюдігер перейде в "Реал"

Зустріч закінчилася результативною нічиєю – 2:2. На 19-й хвилині “Челсі” вийшов уперед завдяки голу Каліду Кулібалі. На 68-й хвилині П'єр-Еміль Хейбьєрг рахунок зрівняв, але на 77-й хвилині “сині” знову вийшли вперед завдяки Рісу Джеймсу. Команда Томаса Тухеля вела до 6-ї доданої хвилини, поки Харрі Кейн не вирвав нічию.

Після матчу Тухель і головний тренер “Тоттенхема” під час традиційного рукостискання влаштували бійку. Рознімати їх довелося тренерським штабам та футболістам обох команд. Головний суддя матчу показав обом тренерам червону картку.

Цікаво:   Дім гравця "Манчестер Юнайтед" пограбували під час матчу Ліги чемпіонів

“Я думаю, коли ви тиснете один одному руки, ви зазвичай дивитеся один одному в очі, але у нього була інша думка. І в цьому інциденті не було необхідності” , – сказав після матчу наставник “Челсі”.

Конте, у свою чергу, сказав, що головне – це футбол, а якщо і є проблема, то вона залишиться між ним та Тухелем. “Суддя показав мені червону картку, але він не зрозумів динаміки того, що відбувається. Якщо я бачу агресію, я відповідаю агресією. Повторюся – це не проблема. Це була чудова гра двох суперників”, – сказав тренер “Тоттенхема”.

Цікаво:   Розшукуваного поліцією Олега знайдено мертвим

Тепер Тухель і Конте пропустять наступний тур, у якому “Челсі” зіграє з “Лідсом”, а “Тоттенхем” з “Вулверхемптоном”.