ВІДЕО ⟩ Вимучена перемога “Лієпаї” та нестримна “Валмієра”

ВІДЕО & #10217; Вимучена перемога "Лієпаї"і нестримна "Валмієра"

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами матчів 19-го туру чемпіонату Латвії з футболу.

19-й тур розпочався в неділю матчем “Тукумса” та “Даугавпілса”, в якому перемогу з мінімальним рахунком здобули гості – 1:0. Єдиний гол наприкінці першого тайму забив Деле Ола Ізраель, якому асистував Валерій Афанасьєв.

Таким чином, “Даугавпілс” не лише здобув третю перемогу поспіль, а й втретє цього сезону переміг “Тукумс”.

p>

РФШ після розгрому від “Валмієри” в минулому турі зуміла реабілітуватися і здобути виїзну перемогу над юрмальським “Спартаком” – 2:0.

< >Гості вийшли вперед на 27-й хвилині після голу Кевіна Фрізенбіхлера, який відзначився після передачі Артура Зюзіна. Точку в матчі на 86-й хвилині поставив Ренарс Варславанс. 15-ту перемогу поспіль здобула “Валмієра”, яка цього разу на виїзді обіграла “Ригу” продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату Латвії. Матч проходив на ризькому стадіоні “Сконто” та завершився перемогою гостей з рахунком 2:0.

Цікаво:   Захисник збірної Польщі не поїде на ЧС-2022 через виступ у Росії

“Валмієра” вийшла вперед уже на 13-й хвилині завдяки Раймонду Кроллісу, який забив свій 12-й гол цього сезону. Наприкінці першого тайму гості могли подвоїти свою перевагу, але японець Дайсуке Йокота не зміг реалізувати пенальті. Йокота реабілітувався на 57-й хвилині, отримавши передачу від свого співвітчизника Масакі Мурати і залишивши не при справах воротаря “Риги” Ніла Пуріньша.

“Лієпая” у себе вдома змогла перемогти “Супер Нову”, забивши два м'ячі наприкінці матчу – 2:0. На 87-й хвилині Крішс Каркліньш відкрив рахунок, а всього через хвилину Готьє Манкенда подвоїв перевагу господарів.

Цікаво:   ВІДЕО ⟩ У чемпіонаті Латвії з футболу змінився лідер

У заключному матчі 19-го туру “Метта” на ризькому стадіоні “Даугава” приймала “Ауду” і зазнала поразки. з рахунком 0:2. Гості вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки голу Станіслава Крапухіна, який реалізував пенальті. На 88-й хвилині крапку в матчі поставив Данило Улімбашев.

Зазначимо, що “Метта” не лише втретє цього сезону програла “Ауді”, але й не може здобути перемогу з 6 травня, коли вдома був обіграний “Тукумс” (3:2).

Після 19 турів турнірну таблицю чемпіонату Латвії одноосібно очолює “Валмієра”, яка має 50 очок. На другому місці розташовується РФШ (42), а замикає трійку найкращих “Рига” (40). Далі йдуть “Лієпая” (39), “Ауда” (24), “Даугавпілс” (24), “Тукумс” (14), “Метта” (13), “Спартак” (11) та “Супер Нова” (5 ).

Цікаво:   "Реал" обіграв "Хетафе" у Ла Лізі, взявши реванш за матч першого кола

У 20-му турі чемпіонату Латвії 2022 року, який пройде з 30 червня по 3 липня, “Валмієра” на своєму полі зіграє зі “Спартаком”, РФШ з “Даугавпілсом”, “Лієпая” з “Ригою”, “Супер Нова” з “Аудою”, а “Тукумс” з “Меттою”.