Визначились усі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Визначилися всі учасники 1/4 фінали Ліги чемпіонів

Пау Торрес ФОТО: Reuters/ScanPix

“Челсі” та “Вільярреал” стали останніми учасниками 1/4 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/22.

Лондонський “Челсі” на виїзді переміг з мінімальним рахунком над французьким “Ліллем” – 2:1. Господарі вийшли вперед на 37-й хвилині після голу Бурака Йилмаза з 11-метрової позначки. До речі, турок став найвіковішим автором голу в плей-офф Ліги чемпіонів (36 років і 244 дні).

У компенсований до першого тайму час американець Крістіан Пулішич зрівняв рахунок, а на 71-й хвилині Сесар Аспілікета вивів гостей вперед та встановив остаточний рахунок на табло.

Цікаво:   Гвардіола залишився незадоволений тим, як повівся Гриліш у матчі з "Атлетіко"

Нагадаємо, перша зустріч команд завершилася зі сч :0 на користь лондонців Таким чином, “Челсі” здобув перемогу за сумою двох зустрічей (4:1) і завоював путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Сенсація трапилася у паралельному матчі, в якому туринський “Ювентус” у себе вдома зазнав розгромної поразки від іспанського “Вільярреалу” з рахунком 0:3. Рахунок у матчі було відкрито лише на 78-й хвилині – пенальті у ворота “Юве” реалізував форвард Жерар Морено. На 85-й хвилині захисник Пау Торрес подвоїв перевагу гостей, а у доданий до другого тайму час з 11-метрового забив нападник гостей Арно Груневелд.

Цікаво:   "Даллас" обміняв Крістапа Порзіньгіса на іншого гравця з Латвії

У першому матчі командам не вдалося виявити переможця (1:1), тому путівку до чвертьфіналу за сумою двох зустрічей здобув “Вільярреал”.

Нагадаємо, раніше путівки до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вибороли мюнхенська “Баварія”, лісабонська “Бенфіка”, мадридські “Реал” та “Ат , а також англійські “Ліверпуль” та “Манчестер Сіті”.

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу турніру відбудеться 18 березня у швейцарському Ньоні.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 пройде 28 травня у Парижі. Чинним переможцем турніру є англійський “Челсі”. -9eb8149.png” alt=”Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів” />

Цікаво:   "Ліверпуль" зробив нову, велику пропозицію Салаху