Збірна Латвії з футболу зазнала першої поразки цього року

У четвер, 22 вересня, збірна Латвії з футболу зазнала домашньої поразки у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги націй.

За кордономЕкстренне звернення прем'єр-міністра Естонії: Росія може викликати перебої в електропостачанні, кордони Естонії захищеніЗа кордономЗеленський в ООН запропонував "формулу світу"ФутболЗбірна Латвії з футболу зазнала першої поразки в цьому роціЗа кордоном з серпом і молотомЗа кордономПравозахисники ЄС закликали пускати тих, хто біжить від призову з РФ

У рамках п'ятого туру розіграшу Ліги націй збірна Латвії на ризькому стадіоні “Сконто” приймала Молдову. На жаль, підопічні Дайніса Казакевича на очах у 6712 глядачів зазнали мінімальної поразки з рахунком 1:2.

Цікаво:   ВІДЕО ⟩ Брієдіс російською мовою звернувся до українського народу

Господарі могли відкрити рахунок уже на 11-й хвилині, але м'яч після удару Крістерса Тоберса влучив у перекладину воріт збірної Молдови. Рахунок у матчі на 26-й хвилині відкрив Іоан-Келін Ревенко, який головою відправив м'яч у сітку воріт Павла Штейнбора. На 44-й хвилині гості подвоїли свою перевагу – автором голу став Іон Ніколаєску, який також головою вразив ціль.

На 55-й хвилині господарям вдалося скоротити відставання у рахунку. Атаку почав Роберт Савалнієкс, який зробив передачу на Едуарда Емсіса, а той виконав простріл уздовж воріт, який замкнув Яніс Ікауніекс. Таким чином, збірна Латвії зазнала першої поразки в поточному розіграші Ліги націй. Крім того, перервалася серія без поразок збірної Латвії, яка налічувала 8 матчів поспіль – це найдовша безпрограшна серія з моменту здобуття незалежності у 1991 році.

Цікаво:   "Лідс" вступив у боротьбу за захисника "Барселони"

Після п'яти із шести турів збірна Латвії має у своєму активі 12 очок очолює групу “D1”, випереджаючи Молдову на 2 очки. У заключному матчі групового турніру збірна Латвії 25 вересня на виїзді зіграє проти Андорри.