Збірна Вірменії з футболу зазнала найбільшої поразки у своїй історії

Товариський матч Норвегія – Вірменія ФОТО: EPA/Scanpix

У вівторок, 29 березня, збірна Вірменії з футболу провела товариський матч з командою Норвегії .

Матч проходив в Осло і завершився розгромною перемогою господарів із рахунком 9:0. Голами у складі переможців відзначилися Джошуа Кінг (29-а, 34-а та 59-а хвилини), Ерлінг Холанд (24`, 45`), Олександр Серлот (86`, 90`), Крістіан Торстведт (30`) та Матс Меллер Делі (80`).

Зазначимо, що на 17-й хвилині матчу збірна Вірменії залишилася вдесятьох після вилучення з поля захисника Армана Оганесяна.

Цікаво:   Погба зробив вибір між ПСЖ та "Ювентусом"

Таким чином, вірменська команда зазнала найбільшого. поразка у своїй історії. Попередній антирекорд був встановлений 19 листопада 2019 року, коли збірна Вірменії програла на виїзді команді Італії в матчі відбіркового турніру Євро-2020 з рахунком 1:9. назвавши себе головним відповідальним за це.

Додамо, що збірні Вірменії та Норвегії не змогли відібратися на чемпіонат світу в Катарі, який пройде з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.