Збірна України не зіграє на чемпіонаті світу з футболу

Збірна Україна не зіграє на чемпіонаті світу з футболу

Збірна України з футболу програла команді Уельсу у фінальному стиковому матчі за право потрапити на чемпіонат світу 2022 року.

Зустріч відбулася у Кардіффі на стадіоні “Кардіфф Сіті” і завершилася з рахунком 1:0 на користь валлійців.

Єдиний гол був забитий на 35-й хвилині – валлійський форвард Гарет Бейл виконав штрафний удар по воротах збірної України, м'яч зачепив голову нападника Андрія Ярмоленка і влучив у сітку воріт.

По ходу матчу українці володіли перевагою і перевершили суперника практично за всіма показниками – більше ударів по воротах (22 проти 10), більше влучень у площину (9 проти 3), володіння м'ячем (67,6% часу проти 32,4%). /p>

Цікаво:   Відео & # 10217; 14-річна китайська баскетболістка зростом 2,26 м не залишає надій суперницям

Таким чином, збірна Уельсу стала останньою європейською командою, яка завоювала путівку на чемпіонат світу до Катару. Уельс зіграє на чемпіонаті світу вдруге в історії та вперше з 1958 року. На ЧС-2022 збірна Уельсу зіграє в одній групі з Англією, США та Іраном.

Збірна України пропустить четвертий чемпіонат світу поспіль. До цього українці лише раз грали на світовій першості – у 2006 році команда Олега Блохіна дійшла до чвертьфіналу.

Нагадаємо, через війну в Україні стикові матчі цієї збірної було перенесено. У ході підготовки українські футболісти провели товариські матчі з італійським клубом “Емполі” та німецькою “Боруссією” з Менхенгладбаха. strong>

Цікаво:   До будинку Бекхема проник грабіжник, поки його родина відпочивала на іншому поверсі.

Європа: Англія, Бельгія, Німеччина, Данія, Іспанія, Нідерланди, Польща, Португалія, Сербія, Франція, Хорватія, Швейцарія та Уельс.

Південна Америка: Аргентина, Бразилія, Еквадор, Уругвай.

Африка: Гана, Марокко, Сенегал, Камерун, Туніс.

< p>Азія: Іран, Катар, Саудівська Аравія, Південна Корея, Японія.

Північна Америка: Канада, США, Мексика.

Чемпіонат світу в Катарі відбудеться з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.